Hi Bloggers!!~.. Thanks for visiting my blog.. I hope you have a great day!!~.. xoxo, Effa CuRio

♥ Adorable Followers ♥

Tuesday, November 29, 2011

Saya Suka Awak!!~

Assalamualaikum wbt & Hye!!~

Awak tahu tak?.. Saya suka awak.. Dah lama saya suka awak.. tapi awak tak tahu pun.. Saya ni siapa la kan.. mana awak nak pandang.. Tapi dari zaman sekolah saya suka awak.. Dah lama kan??.. Saya harap awak tahu yang saya suka awak..

Dah lama saya tak nampak awak.. awak pegi mana??.. Mana awak menghilang??.. Saya rindu kat awak.. Bila awak nak  muncul balik?.. Kalau awak muncul di sepan saya, saya akan bagitahu yang Saya Suka Awak!!.. ;))

Awak comel.. Awak handsome.. Awak baik.. hehehe..
Ni la awak kan??..

v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v

Kejap!!..

Saya suka awak!!


v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v




Name : Won Bin
Real Name : Kim Do Jin
Profession : Actor and model
Birthdate : 10 Nov 1977
Birthplace : Jeong-seon, Kangwon-do, South Korea

xoxo,
:: Effa CuRio ::

10 comments:

@rRieyaNa_Fy's said...

la igtkn suka sape td..rupanya si Won Bin ni...hehehe...mmg xdpt le nk nolongnye... :p

Effa CuRio said...

@@rRieyaNa_Fy's : tu la kan.. hehehe.. xtahu la macam mana nak contact dia ni.. ;p

MieyaZ said...

hampeh...aku ingat kan sape la td..mmg surprise cik effa oiiii....tqqqqq for the great surprise...:P

Effa CuRio said...

@MieyaZ : ahahaha.. seronok buat surprise utk cik fatin.. oh yeah!!~.. ;)

Abg Stalker said...

ingat gmbr abg la td.pheww~klu x perang dunia la dgn gf2 abg yg lain :P

Effa CuRio said...

@Abg Stalker : ahahahaha.. kalau gmbr abang abis la meletup dunia.. perang dunia ke3.. ;p

iQa~ said...

hahaha......

terkena jugak... =P

eB ezrin said...

ekekkekekekkekekek. bopren aku randy pangalila, nk gi keje tadi, dok pgg kaki nanges. hik3

Effa CuRio said...

@iQa~ : ahahahaha.. kesian dia.. ;p

Effa CuRio said...

@eB ezrin : wah.. untunglah boipren randy pangalila versi malaysia.. ;p